BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nepataisomas plagiatorius

Penktadienis, Spalis 30, 09

Per šią ilgą nerašymo pertrauką nedaug ką praleidot. Gal tik tai, kad neseniai supratau, jog vyrai totalūs idiotai ir emociniai užknisinėtojai, o panos neretai tampa dvasinėm šliundrom , kad ir kokiom gerom draugėm jas belaikytum (sąmoningai nevengiau apibendrinimų).

Tam, kad nepalikčiau jūsų vien su genialia, klasika tapsiančia citata (savimyla!), dalinuosi straipsniu iš Šiaurės Atėnų apie A.Einsteiną. Tokie rašiniai, jei ir nebūna parašyti autoritetingų mokslininkų, plečia akiratį (ką ir kalbėt apie tai, kiek džiaugsmo duoda visokios sąmokslo teorijos :)))), leidžia į tą pačią situaciją pažiūrėt iš kitų kampų. Skirtingai nei kituose da vinčio kodo stiliaus straipsniuose autorius, mano galva, elgiasi labai gudriai - kategoriškai neteigia, išvis nekvestionuoja atradimų reikšmės mokslo raidai, o tik pristato pasaulyje sklandančią nuomonę apie Einsteino darbų autentiškumą. Smagaus skaitymo!

Nepataisomas plagiatorius?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Kita
Žymos: , , , , .Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Archyvai

Nuorodos

Žymos

Nauji komentarai

Kategorijos