BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šeimyninė idilė

Sekmadienis, Birželis 7, 09

Seniai žinau, kad gyvent keturiems, beveik suaugusiem žmonėm, dviejų kambarių bute yra beprotybė. Aišku, yra šeimų, kurios teturi 15 kvadratų nuomojamą plotelį ir jame sutelpa penkiese, šešiese, bet aš apie jas negalvoju ir egoistiškai pareiškiu - nusispjaut. Pasauly teisybės nėra, kol turiu namus norėsiu dar gersnių, o kai neturėsiu tada jau galvosiu, ką daryt. Nukrypau nuo temos. Gyvenu su niekuo nesiskaitančiu tėčiu, intelekto nesužalota, bet kartais dar nepraradusia humaniškumo sese ir mama. Nieko tokio, kad kambary tenka nuolat su sese ginčytis dėl smulkmenų, kurių nesupras vienturčiai (kaip kada (šjungt) užgesinti šviesą, kada atidaryti langą, kada tvarkytis, kada keltis, kada …). Susitaikiau ir su tuo, kad skaityt (taip, mano tėtei baisiai tai nepatinka), ramiai pabūt (taip, kai to norisi tėtė su sese ir šuniu susimoko ir specialiai namuose griauna harmoniją), galiausiai pažiūrėt TV  (TV tik vienas ir tai salione-tėvų miegamajam, tad tenka ir vėl taikytis prie daugumos (t.y. sesės ir tėčio), spoksančios į Zvonkę, nes mama dažniausiai skaito ir jai nusispjaut į tai, kad aš kaip bauda visad turiu nusileisti kažkam) arba filmą per kompą (šitas aparatas tam pačiam kambary, ausinės pagedę) šansų nėra. Bet labiausiai užknisa tai, kad visi šeimoj žino, jog sekmadieniais devintą, tik parvedus šunį, aš maudausi! Po velniais, negi taip sunku nors kartą mėnesy leist išsimaudyt be streso ir ginčų kada kieno eilė ir kas po ko eis, nes “ups, nežinojau, aš jau susiruošiau”. Štai kokia mano šeimos idilė. Aš nevilty. Dievaž, kursiu šeimą su vaikais tik tada, kai galėsiu užtikrint jiems privačią erdvę ir atskirą dušo kabiną.

Man reikia štai tokio foteliuko.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Kita
Žymos: , , , , , .Komentarai (4) Palik savo komentarą!

 • 1.    GTRooTube  |  2009-06-07, 21:05

  Kiek tau metų? Siūlau labai rimtai pasikalbėti su savo šeima, jeigu jie tavim nesirūpina tai ir tu turėtum kažką panašaus daryt, galų gale įsirenk kabliuką vonioj ir viskas. Pačiam teko išvaryti brolį į gyvenimą, kad gaučiau vietos mokslui taip, kad nepabijok ir tu

 • 2.    Veronika0627  |  2009-06-07, 21:49

  na dušo dalybos problemą galima išspręst pasidarius tvarkaraštį, jei kas nori įlįsti ne į savo langelį, tegu laukia :)
  o šiaip - STIPRYBĖS.

 • 3.    fille  |  2009-06-08, 10:15

  Nėra taip, kad manim nesirūpina, tik nesulaukiu tiek privatumo, kiek norėčiau. Jau susitaikiau su tuo, liko tik metai ir išvarau studijuot, todėl neverta net pradėt ginčų.
  Veronika> jei būtų įmanoma, toks tvarkaraštis jau seniai būtų sudarytas ;)

 • 4.    JuliusAlis  |  2009-06-09, 20:40

  Manau daug kam tos pačios problemos, atsimenu ir mes dėl tų smulkmenų su sese pykdavomės, bet paskui ji išvažiavo studijuoti tada liko taip tuščia.. Gal ir pasiilgstu tų rytinių pykčių “Įleisk mane į vonią, aš skubu”.

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Archyvai

Nuorodos

Žymos

Nauji komentarai

Kategorijos