BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Džiaugsmeliai

Trečiadienis, Liepa 1, 09

Šiandien pirmą kartą šio blogo istorijoj šviesą išvys įrašas, kuriame daugiau pozityvo nei negatyvo. Pasidalinsiu nedideliais džiaugsmeliais, kurie susiplakę į vieną didelį džiaugsmą, man labai pakėlė nuotaiką.

Viskas prasidėjo jau vakar, kai chatinau per skype su bendraklase, vasarą leidžiančia Danijoj. Smagiai pakalbėjom ir apie jos bosą, ir apie studijas (na mūsų planai kaip ir panašūs - abi norim į Daniją, abiem su matke reikalai ne tokie geri kaip norėtųsi), ir apie braškes. Žodžiu smagiai taip. Dar sužinojau, kad man gali nereikėt laikyt IELTS! Tai praktiškai būtų geriausias dalykas, kokį esu perskaičius per šiuos metus. Bet dar reikės siųst emailą ir klaust info.  

Šiandien lėkėm su tėvais lenkus apsiprekint (eilinį kartą) ir mėgint ištaisyt klaidą, kurią padarėm praeitą kartą. Aną savaitę pirkau avalynės porą. Neapžiūrėjom dėžutės vietoj ir tik grižę namo pastebėjom, kad vienas batelis 36, kitas 39 dydžio. Gruzas. Bet pasirodo be čekio po savaitės laiko be jokių problemų mums viską sutvarkė. Gerai, kad tėtušis gerai lenkiškai kalba…

Apsipirkom, laimingai sutvarkėm bėdas ir jau lekiam namo. Skaičiuojam zlotus - žiūrim dar likę nemažai. Užlekiam į kolonėlę/barą užsipilt kuro ir susileist dozę. Kavos :) Jau praeitą kartą užmačiau, kad ten toks simpatulis dirba, bet šiandien vėl jį sutikt būtų per didelė laimė. Pasirodo, ir man laimingų dienų būna :) Ir kavukės dieviškos nusipirkau ir dar su simpatuliu porą žodžių persimetėm.

Negana to, grįžus namo nuėjau į internetą ir radau jau išėjusį liepos mėnesio žurnalo, kurio laukiu kiekvieną kart, numerį. 

Tik pabando kas nors man šiandien nuotaiką sugadint!!!!!!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Asmeniškumai, Kita, Laisvalaikis, Mokslai
Žymos: , , , , , , , , .Komentarai (5) Palik savo komentarą!

 • 1.    JuliusAlis  |  2009-07-01, 21:31

  :)) smagu, o tai su simpatuliu lenkiškai kalbėjot? :) šiaip smalsu

 • 2.    Brigita  |  2009-07-02, 12:51

  Ne, simpatulis angliškai moka :) Bet jau pasisveikint ir paklaust kaip sekasi ir lenkiškai mokėčiau.

 • 3.    Bedugnių Gyvatė  |  2009-07-15, 18:34

  Smagu, kad tokių gerų dienų pasitaiko :) išties, laimė dažnai nuo paprastų dalykų priklauso.

 • 4.    fashion_addict  |  2009-07-18, 19:19

  Nu matosi tikrai gera diena =) O apsipirkt i lenkija ir mes varem, bet grizom tusciom :D ( apie maista nekalbu) :P Ir seip sutinku su Bedugniu Gyvate, jog laime paprastuose dalykuose slypi :)

 • 5.    fille  |  2009-07-19, 16:10

  Net ne paprastuose dalykuose, o požiūryje į juos.

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Archyvai

Nuorodos

Žymos

Nauji komentarai

Kategorijos