BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Primenu, kad dar esu

Šeštadienis, Liepa 25, 09

Pastaruoju metu mažai laiko praleidžiu prie kompo, nes pirmąkart šiais metais mėgaujuos gyvenimu, kad ir kaip tai neįprastai iš 17metės lūpų skambėtų :) Įvyko šis tas džiuginančio ir šis tas nelabai, bet tai nesugadina mano puikios nuotaikos.

Močiutė guli ligoninėj po infarkto (iš pradžių galvojom, kad miniinfarktas, bet pasirodo klydom). Jautėsi blogai lygiai vieną dieną, o dabar jau visa savaitė juokina ligoninės seseles ir zirzia prašydama, kada gi bus išleista. Ji labai egoistiška -galvoja, kad be jos pasaulis sustos, tėvukas mirs badu, nes nepasidarys valgyt (beje, jis gamina net geriau nei pati močiutė) ir šiaip įsivyraus netvarka jos namuose. Vien dėl to, kad neįsivaizduoja, kaip mes gyvensim be jos, ji sakė nemirs. Pagirtinas ryžtas :)  Nustebino dar vienas faktas. Kiek supratau, pas mus Marijampolės ligoninėj labai keista tvarka - ligoniai (išskyrus neuroligijos ir užkrečiamų ligų skyriaus) visiškai neklasifikuojami ir vienoj palatoj gali gulėt skirtingų ligų atstovai. Šią padėtį ilisutruoja močiutės palatos pavyzdys: viena moteris po infarkto, kita su kepenų ligomis, dar kita nelaiko šlapimo, o viena užvakar mirė nuo kraujo vėžio. Tai nelaikančiai šlapimo šiandien reikėjo 2 valandas pralauktas seselės, nes pastarosios teisinasi nespėjančios. Kur gi spėsi, jei ligoniai šitaip išmėtyti po palatas… Idiotiška tvarka. 

Persidažiau plaukus. Jau atsibodo būt rudai. Nuo užvakar aš blondinė. Na, tokia beveik, nes iš tamsių rudų gražų atspalvį išgaut sunku. Ėjau į kirpyklą, nesinorėjo užsiimt saviveikla, tad išleidau poros mėnesių santaupas (kaip širdį paskui skaudėjo…).  Tikiuosi po kokio mėnesio atrodysiu normaliai. Didžioji šeimos kritikė stiliaus klausimais (mano sesė) neišpeikė, todėl turiu vilties, jog kitų nebūsiu išpeikta taip pat :) (ech, kokia aš susireikšminus)

Mama prieš porą savaičių nusipirko naują siuvimo mašiną, kas praktiškai sutampa su polinkio siūti atsiradimu mano sąmonėje. Pasisiuvau suknelę (tokią pležankę), mat nusimato kelionė, kurioj ji visai pravers. Tiesa, ne be mamos pagalbos - turint tokią profę namie būtų nuodėmė nepasikonsultuot :) Dar viena suknelė guli sudaigstyta ir laukia minutės, kuomet atrodys visiškai panaši į tą, kuo turėtų būti.

Iki pilnos laimės trūksta tik susigrąžint tobulas kūno formas :DDD

Gražios liepos pabaigos!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Asmeniškumai, Kita, Laisvalaikis
Žymos: , , , , , , , , .Komentarai (5) Palik savo komentarą!

 • 1.    Oni  |  2009-07-25, 22:28

  Pasakojimas apie močiutę labai priminė analogišką situaciją mano namuose prieš daugiau nei metus. Močiutė susilaužė šlaunikaulį ir buvo šventai įsitikinusi, kad be jos mes niekaip. Deja, mėgindama padėti, dažnai tik dar daugiau vargo sukeldavo, bet ką jau čia – gi ne iš piktos valios.

  Kiek šiais laikais kainuoja nusidažyti ilgus plaukus? Tiesiog smalsu.

 • 2.    fille  |  2009-07-26, 10:44

  Labai priklauso nuo aplinkybių, pvz: salono prestižo, plaukų ilgio, buvusios plaukų spalvos ir kokios tikimasi, plauko struktūros. Galiausiai net pats miestas diktuoja kainas - Vilniaus su Marijampole nė nelygint. Draugė dažė sumokėjo 140, aš dažiau paklojau daugiau. Žodžiu nėra vieno atsakymo.

 • 3.    chrustik  |  2009-07-26, 16:03

  http://www.gyvenk.wu.lt gyvenimo forumas

 • 4.    everyone loves fashion  |  2009-07-27, 18:51

  awww reikejo imest nuotrauka tavo nauju plauku spalvos :P o del tobulu formu susigrazinimo, tai cia gerai pasakei, jau pora savaiciu bandau kazka numest tai numeciau gal 2kg ir daugiau ne krust :/

 • 5.    Brigita  |  2009-07-27, 20:44

  Man jau ne 2 reik numest :DDDD
  Dabar dar nekoks atspalvis, todėl neviešinu :)

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Archyvai

Nuorodos

Žymos

Nauji komentarai

Kategorijos